DOLAR
32,5177
EURO
34,9785
ALTIN
2.436,51
BIST
10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
30°C
İstanbul
30°C
Açık
Çarşamba Açık
30°C
Perşembe Açık
30°C
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Az Bulutlu
28°C

Meclis’e girmeyi başaran il il 600 milletvekili isimleri

Meclis’e girmeyi başaran il il 600 milletvekili isimleri
16.05.2023 15:14
180
A+
A-

TBMM’de 28. Dönem görev alacak Milletvekili Genel Seçimi kesin olmayan sonuçlarına göre, 600 milletvekili isimleri belli oldu.

İşte il il milletvekili isimleri…

ADANA

ÖMER ÇELİK / AK PARTİ

AHMET ZENBİLCİ / AK PARTİ

binguven-bal2

SUNAY KARAMIK / AK PARTİ

ABDULLAH DOĞRU / AK PARTİ

FARUK AYTEK / AK PARTİ

ORHAN SÜMER / CHP

MÜZEYYEN ŞEVKİN / CHP

BURHANETTİN BULUT/ CHP

SADULLAH KISACIK / CHP

AYHAN BARUT / CHP

MUHARREM VARLI / MHP

AYŞE SİBEL ERSOY / MHP

AYYÜCE TÜRKEŞ TAŞ / İYİ PARTİ

BİLAL BİLİCİ / İYİ PARTİ

TÜLAY HATİMOĞULLARI ORUÇ / YEŞİL SOL PARTİ

ADIYAMAN

RESUL KURT / AK PARTİ

İSHAK ŞAN / AK PARTİ

MUSTAFA ALKAYIŞ / AK PARTİ

HÜSEYİN ÖZHAN / AK PARTİ

ABDURRAHMAN TUTDERE / CHP

AFYONKARAHİSAR

ALİ ÖZKAYA / AK PARTİ

İBRAHİM YURDUNUSEVEN / AK PARTİ

HASAN ARSLAN / AK PARTİ

BURCU KÖKSAL / CHP

MEHMET TAYTAK / MHP

HAKAN ŞEREF OLGUN / İYİ PARTİ

AĞRI

RUKEN KİLERCİ / AK PARTİ

SIRRI SAKIK / YEŞİL SOL PARTİ

NEJLA DEMİR / YEŞİL SOL PARTİ

HEVAL BOZDAĞ / YEŞİL SOL PARTİ

AKSARAY

CENGİZ AYDOĞDU / AK PARTİ

HÜSEYİN ALTINSOY / AK PARTİ

RAMAZAN KAŞLI / MHP

TURAN YALDIR / İYİ PARTİ

AMASYA

HALUK İPEK / AK PARTİ

HASAN ÇİLEZ / AK PARTİ

REŞAT KARAGÖZ / CHP

ANKARA 1. BÖLGE

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ / AK PARTİ

JÜLİDE SARIEROĞLU / AK PARTİ

MURAT ALPARSLAN / AK PARTİ

ZEHRANUR AYDEMİR / AK PARTİ

GAMZE TAŞÇIER / CHP

DENİZ DEMİR / CHP

ONUR KONURALP / CHP

SADULLAH ERGİN / CHP

MUSTAFA NEDİM YAMALI / CHP

ALİYE TİMİSİ ERSEVER / CHP

MEVLÜT KARAKAYA / MHP

KORAY AYDIN / İYİ PARTİ

AHMET EŞREF FAKIBABA / İYİ PARTİ

ANKARA 2. BÖLGE

VEDAT BİLGİN / AK PARTİ

LÜTFİYE SELVA ÇAM / AK PARTİ

ORHAN YEGİN / AK PARTİ

ZEYNEP YILDIZ / AK PARTİ

OSMAN GÖKÇEK / AK PARTİ

KURTCAN ÇELEBİ / AK PARTİ

MURAT EMİR / CHP

İDRİS ŞAHİN / CHP

SEMRA DİNÇER / CHP

SADİR DURMAZ / MHP

ADNAN BEKER / İYİ PARTİ

ANKARA 3. BÖLGE

FUAT OKTAY / AK PARTİ

LEYLA ŞAHİN USTA / AK PARTİ

ÖMER İLERİ / AK PARTİ

ASUMAN ERDOĞAN / AK PARTİ

AHMET FETHAN BAYKOÇ / AK PARTİ

TEKİN BİNGÖL / CHP

UMUT AKDOĞAN / CHP

MESUT DOĞAN / CHP

AYLİN YAMAN / CHP

YAŞAR YILDIRIM / MHP

YÜKSEL ARSLAN / İYİ PARTİ

KÜRŞAD ZORLU / İYİ PARTİ

ANTALYA

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU / AK PARTİ

MUSTAFA KÖSE / AK PARTİ

TUBA VURAL ÇOKAL / AK PARTİ

KEMAL ÇELİK / AK PARTİ

ATAY USLU / AK PARTİ

İBRAHİM ETHEM TAŞ / AK PARTİ

SURURİ ÇORABATIR / CHP

CAVİT ARI / CHP

ALİYE COŞAR / CHP

SERAP YAZICI ÖZBUDUN / CHP

ŞERAFETTİN KILIÇ / CHP

MUSTAFA ERDEM / CHP

ABDURRAHMAN BAŞKAN / MHP

HİLMİ DURGUN / MHP

UĞUR POYRAZ / İYİ PARTİ

AYKUT KAYA / İYİ PARTİ

HAKKI SARUHAN OLUÇ / YEŞİL SOL PARTİ

ARDAHAN

KAAN KOÇ / AK PARTİ

ÖZGÜR ERDEM İNCESU / CHP

ARTVİN

FARUK ÇELİK / AK PARTİ

UĞUR BAYRAKTUTAN / CHP

AYDIN

MUSTAFA SAVAŞ / AK PARTİ

SEDA SARIBAŞ / AK PARTİ

ÖMER ÖZMEN / AK PARTİ

BÜLENT TEZCAN / CHP

HÜSEYİN YILDIZ / CHP

SÜLEYMAN BÜLBÜL / CHP

EVRİM KARAKOZ / CHP

ÖMER KARAKAŞ / İYİ PARTİ

BALIKESİR

İSMAİL OK – AK PARTİ

BELGİN UYGUR – AK PARTİ

MUSTAFA CANBEY – AK PARTİ

ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN – AK PARTİ

ENSAR AYTEKİN – CHP

SERKAN SARI – CHP

BURAK DALGIN – CHP

EKREM GÖKAY YÜKSEL – MHP

TURHAN ÇÖMEZ – İYİ PARTİ

BARTIN

YUSUF ZİYA ALDATMAZ – AK PARTİ

AYSU BANKOĞLU – CHP

BATMAN

FERHAT NASIROĞLU – AK PARTİ

KESKİN BAYINDIR – YEŞİL SOL PARTİ

ZEYNEP ODUNCU – YEŞİL SOL PARTİ

MEHMET RÜŞTÜ TİRYAKİ – YEŞİL SOL PARTİ

NURTEN ERTUĞRUL – YEŞİL SOL PARTİ

BAYBURT

ORHAN ATEŞ – AK PARTİ

BİLECİK

HALİL ELDEMİR – AK PARTİ

YAŞAR TÜZÜN – CHP

BİNGÖL

FEYZİ BERDİBEK – AK PARTİ

ZEKİ KORKUTATA – AK PARTİ

ÖMER FARUK HÜLAKÜ – YEŞİL SOL PARTİ

BİTLİS

TURAN BEDİRHANOĞLU – AK PARTİ

HÜSEYİN OLAN – YEŞİL SOL PARTİ

SEMRA ÇAĞLAR GÖKALP – YEŞİL SOL PARTİ

BOLU

YÜKSEL COŞKUNYÜREK – AK PARTİ

TÜRKER ATEŞ – CHP

İSMAİL AKGÜL – MHP

BURDUR

ADEM KORKMAZ – AK PARTİ

MUSTAFA OĞUZ – AK PARTİ

İZZET AKBULUT – CHP

BURSA 1. BÖLGE

EFKAN ALA – AK PARTİ

REFİK ÖZEN – AK PARTİ

AHMET KILIÇ – AK PARTİ

EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ – AK PARTİ

MUSTAFA YAVUZ – AK PARTİ

KAYIHAN PALA – CHP

NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU – CHP

MEHMET ATMACA – CHP

İSMET BÜYÜKATAMAN – MHP

YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU – İYİ PARTİ

BURSA 2. BÖLGE

MUSTAFA VARANK – AK PARTİ

AYHAN SALMAN – AK PARTİ

OSMAN MESTEN – AK PARTİ

EMEL GÖZÜKARA DURMAZ – AK PARTİ

MUHAMMET MÜFİT AYDIN – AK PARTİ

HASAN ÖZTÜRK – CHP

CEMALAETTİN KANİ TORUN – CHP

ORHAN SARIBAL – CHP

FEYZİ ZIRHOĞLU – MHP

HASAN TOKTAŞ – İYİ PARTİ

ÇANAKKALE

AYHAN GİDER – AK PARTİ

İSMET GÜNEŞHAN – CHP

ÖZGÜR CEYLAN – CHP

RIDVAN UZ – İYİ PARTİ

ÇANKIRI

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU – AK PARTİ

PELİN YILIK – MHP

ÇORUM

YUSUF AHLATÇI – AK PARTİ

OĞUZHAN KAYA – AK PARTİ

MEHMET TAHTASIZ – CHP

VAHİT KAYRICI – MHP

DENİZLİ

CAHİT ÖZKAN – AK PARTİ

ŞAHİN TİN – AK PARTİ

NİLGÜN ÖK – AK PARTİ

GÜLİZAR BİÇER KARACA – CHP

ŞEREF ARPACI – CHP

SEMA SİLKİN ÜN – CHP

YASİN ÖZTÜRK – İYİ PARTİ

DİYARBAKIR

MEHMET GALİP ENSARİOĞLU – AK PARTİ

MEHMET SAİT YAZ – AK PARTİ

SUNA KEPOLU ATAMAN – AK PARTİ

MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU – CHP

BERDAN ÖZTÜRK -YSP

HALİDE TÜRKOĞLU – YSP

OSMAN CENGİZ ÇANDAR – YSP

ADALET KAYA – YSP

SERHAT EREN – YSP

SEVİLAY ÇELENK ÖZEN -YSP

MEHMET KAMAÇ – YSP

CEYLAN AKÇA CUPOLO – YSP

DÜZCE

AYŞE KEŞİR – AK PARTİ

ERCAN ÖZTÜRK – AK PARTİ

TALİH ÖZCAN – CHP

EDİRNE

FATMA AKSAL – AK PARTİ

EDİZ ÜN – CHP

AHMET BARAN YAZGAN – CHP

MEHMET AKALIN – İYİ PARTİ

ELAZIĞ

EROL KELEŞ – AK PARTİ

EJDER AÇIKKAPI- AK PARTİ

MAHMUT RIDVAN NAZIRLI – AK PARTİ

GÜRSEL EROL – CHP

SEMİH IŞIKVER – MHP

ERZİNCAN

SÜLEMAN KARAMAN – AK PARTİ

MUSTAFA SARIGÜL – CHP

ERZURUM

SELAMİ ALTINOK – AK PARTİ

FATMA ÖNCÜ – AK PARTİ

MEHMET EMİN ÖZ – AK PARTİ

ABDURRAHİM FIRAT – AK PARTİ

KAMİL AYDIN – MHP

MERAL DANIŞ BEŞTAŞ – YSP

ESKİŞEHİR

FATİH DÖNMEZ – AK PARTİ

AYŞEN GÜRCAN – AK PARTİ

UTKU ÇAKIRÖZER – CHP

JALE NUR SÜLLÜ – CHP

İBRAHİM ARSLAN – CHP

İDRİS NEBİ HATİPOĞLU – İYİ PARTİ

GAZİANTEP

ABDULHAMİT GÜL – AK PARTİ

MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ – AK PARTİ

ALİ ŞAHİN – AK PARTİ

DERYA BAKBAK – AK PARTİ

MESUT BOZATLI- AK PARTİ

ŞEHZADE DEMİR – AK PARTİ

İRFAN ÇELİKASLAN – AK PARTİ

BÜNYAMİN BOZGEYİK – AK PARTİ

HASAN ÖZTÜRKMEN – CHP

MELİH MERİÇ – CHP

ERTUĞRUL KAYA – CHP

SERMET ATAY – MHP

MEHMET MUSTAFA GÜRBAN – İYİ PARTİ

SEVDA KARACA DEMİR – YSP

GİRESUN

NAZIM ELMAS – AK PARTİ

ALİ TEMÜR – AK PARTİ

ELVAN IŞIK GEZMİŞ – CHP

ERTUĞRUL GAZİ KONAL – MHP

GÜMÜŞHANE

CELALETTİN KÖSE – AK PARTİ

MUSA KÜÇÜK – MHP

HAKKARİ

VEZİR COŞKUN PARLAK – YSP

ÖZNUR BARTIN – YSP

ONUR DÜŞÜNMEZ – YSP

HATAY

ADEM YEŞİLDAL – AK PARTİ

ABDULKADİR ÖZEL – AK PARTİ

HÜSEYİN YAYMAN – AK PARTİ

KEMAL KARAHAN – AK PARTİ

MEHMET GÜZELMANSUR – CHP

NERMİN YILDIRIM KARA – CHP

SERVET MULLAOĞLU – CHP

NECMETTİN ÇALIŞKAN – CHP

LÜTFİ KAŞIKÇI – MHP

ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN – İYİ PARTİ

CAN ATALAY – TİP

IĞDIR

CANTÜRK ALAGÖZ – AK PARTİ

YILMAZ HUN – YSP

ISPARTA

MEHMET UĞUR GÖKSÖZ – AK PARTİ

HİKMET YALIM HALICI – CHP

HASAN BASRİ SÖNMEZ – MHP

AYLİN CESUR – İYİ PARTİ

İSTANBUL 1. BÖLGE

MURAT KURUM – AK PARTİ

ERKAN KANDEMİR – AK PARTİ

HASAN TURAN – AK PARTİ

MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT – AK PARTİ

HULUSİ ŞENTÜRK – AK PARTİ

HULKİ CEVİZOĞLU – AK PARTİ

TUĞBA IŞIK ERCAN – AK PARTİ

İSMAİL ERDEM – AK PARTİ

YAHYA ÇELİK – AK PARTİ

BEHİYE EKER – AK PARTİ

SERKAN BAYRAM – AK PARTİ

ÜMMÜ GÜLŞEN ÖZTÜRK – AK PARTİ

AZMİ EKİNCİ – AK PARTİ

NURETTİN ALAN – AK PARTİ

OĞUZ KAAN SALICI – CHP

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ – CHP

FETHİ AÇIKEL – CHP

GÖKHAN GÜNAYDIN CHP

BİROL AYDIN – CHP

AHMET ERSAGUN YÜCEL – CHP

ELİF ESEN – CHP

HASAN KARAL – CHP

CEMAL ENGİNYURT – CHP

SELİM TEMURCİ – CHP

ALİ GÖKÇEK – CHP

SUAT ÖZÇAĞDAŞ – CHP

EDİP SEMİH YALÇIN – MHP

İZZET ULVİ YÖNTER – MHP

NİMET ÖZDEMİR – İYİ PARTİ

BURAK AKBURAK – İYİ PARTİ

MUSTAFA CİHAN PAÇACI – İYİ PARTİ

SIRRI SÜREYYA ÖNDER – YSP

KEZBAN KONUKÇU – YSP

SERA KADIGİL – TİP

SUAT PAMUKÇU – YENİDEN REFAH PARTİSİ

İSTANBUL 2. BÖLGE

SÜLEYMAN SOYLU – AK PARTİ

HALİT YEREBAKAN – AK PARTİ

RABİA İLHAN – AK PARTİ

ÖNDER AKSAKAL – AK PARTİ

MUSTAFA DEMİR – AK PARTİ

İSMAİL EMRAH KARAYEL – AK PARTİ

ZAFER SIRAKAYA – AK PARTİ

BÜŞRA PAKER – AK PARTİ

SEVAN SIVACIOĞLU – AK PARTİ

DERYA AYAYDIN – AK PARTİ

ADEM YILDIRIM – AK PARTİ

SENA NUR ÇELİK – AK PARTİ

NAMIK TAN – CHP

YUNUS EMRE- CHP

GÖKAN ZEYBEK – CHP

ENİS BERBEROĞLU – CHP

MUSTAFA KAYA – CHP

YÜKSEL MANSUR KILINÇ – CHP

İSA MESİH ŞAHİN – CHP

EVRİM RIZVANOĞLU – CHP

CELAL ADAN – MHP

MEHMET SATUK BUĞRA KAVUNCU – İYİ PARTİ

MEHMET SELİM ENSARİOĞLU – İYİ PARTİ

CENGİZ ÇİÇEK – YSP

ÖZGÜL SAKİ -YSP

AHMET ŞIK – TİP

FATİH ERBAKAN – YENİDEN REFAH PARTİSİ

İSTANBUL 3. BÖLGE

NUMAN KURTULMUŞ – AK PARTİ

ÖZLEM ZENGİN – AK PARTİ

CÜNEYT YÜKSEL – AK PARTİ

ZEKERİYA YAPICIOĞLU – AK PARTİ

HALİS DALKILIÇ – AK PARTİ

RÜMEYSA KADAK – AK PARTİ

OĞUZ ÜÇÜNCÜ – AK PARTİ

BAYRAM ŞENOCAK – AK PARTİ

ŞAMİL AYRIM – AK PARTİ

SEDA GÖREN BÖLÜK – AK PARTİ

NİLHAN AYAN – AK PARTİ

YILDIZ KONAL SÜSLÜ – AK PARTİ

ŞENGÜL KARSLI – AK PARTİ

YÜCEL ARZEN HACIOĞULLARI – AK PARTİ

ENGİN ALTAY – CHP

ERDOĞAN TOPRAK – CHP

TÜRKAN ELÇİ – CHP

İLHAN KESİCİ – CHP

ZEYNEL EMRE – CHP

MUSTAFA YENEROĞLU – CHP

BÜLENT KAYA – CHP

DOĞAN DEMİR – CHP

ÖZGÜR KARABAT – CHP

MEDENİ YILMAZ – CHP

TURAN TAŞKIN ÖZER – CHP

FETİ YILDIZ – MHP

İSMAİL FARUK AKSU – MHP

ERSİN BEYAZ – İYİ PARTİ

SEYİTHAN İZSİZ – İYİ PARTİ

AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU – İYİ PARTİ

ÇİĞDEM KILIÇGÜN UÇAR – YSP

İSKENDER BAYHAN – YSP

ÇİÇEK OTLU – YSP

CELAL FIRAT – YSP

ERKAN BAŞ – TİP

DOĞAN BEKİN – YENİDEN REFAH PARTİSİ

İZMİR 1. BÖLGE

MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU – AK PARTİ

MAHMUT ATİLLA KAYA – AK PARTİ

ŞEBNEM BURSALI – AK PARTİ

MEHMET ALİ ÇELEBİ – AK PARTİ

YÜKSEL TAŞKIN – CHP

TUNCAY ÖZKAN – CHP

SEVDA ERDAN KILIÇ – CHP

MURAT BAKAN – CHP

EDNAN ARSLAN – CHP

SEDA KAYA ÖSEN – CHP

HAYDAR ALTINTAŞ – CHP

DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU – İYİ PARTİ

ÜMİT ÖZLALE – İYİ PARTİ

BURCUGÜL ÇUBUK – YSP

İZMİR 2. BÖLGE

EYYÜP KADİR İNAN – AK PARTİ

FEHMİ ALPAY ÖZALAN – AK PARTİ

CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI – AK PARTİ

YAŞAR KIRKPINAR – AK PARTİ

GÖKÇE GÖKÇEN – CHP

RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU – CHP

RAHMİ AŞKIN TÜRELİ – CHP

MAHİR POLAT – CHP

MEHMET SALİH UZUN – CHP

DENİZ YÜCEL – CHP

MUSTAFA BİLİCİ – CHP

TANER OSMANAĞAOĞLU – MHP

HÜSMEN KIRKPINAR – İYİ PARTİ

İBRAHİM AKIN – YSP

KAHRAMANMARAŞ

VAHİT KİRİŞÇİ – AK PARTİ

ÖMER ORUÇ BİLAL DEBGİCİ – AK PARTİ

MEVLÜT KURT – AK PARTİ

TUBA KÖKSAL – AK PARTİ

MEHMET ŞAHİN – AK PARTİ

ALİ ÖZTUNÇ – CHP

DR. İRFAN KARATUTLU – CHP

ZUHAL KARAKOÇ DORA – MHP

KARABÜK

CEM ŞAHİN – AK PARTİ

DURMUŞ ALİ KESKİNKILIÇ – AK PARTİ

CEVDET AKAY – CHP

KARAMAN

SELMAN OĞUZHAN ESER – AK PARTİ

OSMAN SAĞLAM – AK PARTİ

İSMAİL ATAKAN ÜNVER – CHP

KARS

ADEM ÇALKIN – AK PARTİ

İNAN AKGÜN ALP – CHP

GÜLÜSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT – YEŞİL SOL PARTİ

KASTAMONU

HALİL ULUAY – AK PARTİ

FATMA SERAP EKMEKCİ – AK PARTİ

HASAN BALTACI – CHP

KAYSERİ

HULUSİ AKAR – AK PARTİ

AYŞE BÖHÜRLER – AK PARTİ

ŞABAN ÇOPUROĞLU – AK PARTİ

MURAT CAHİD CINGI – AK PARTİ

SAYIN BAYAR ÖZSOY – AK PARTİ

AŞKIN GENÇ – CHP

MAHMUT ARIKAN – CHP

İSMAİL ÖZDEMİR – MHP

MUSTAFA BAKİ ERSOY – MHP

DURSUN ATAŞ – İYİ PARTİ

KIRIKKALE

MUSTAFA KAPLAN – AK PARTİ

AHMET ÖNAL – CHP

HALİL ÖZTÜRK – MHP

KIRKLARELİ

AHMET GÖKHAN SARIÇAM – AK PARTİ

VECDİ GÜNDOĞDU – CHP

FAHRİ ÖZKAN – CHP

KIRŞEHİR

NECMETTİN ERKAN – AK PARTİ

METİN İLHAN – CHP

KİLİS

AHMET SALİH DAL – AK PARTİ

MUSTAFA DEMİR – MHP

KOCAELİ

SADETTİN HÜLAGÜ – AK PARTİ

RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU – AK PARTİ

VEYSAL TİPİOĞLU – AK PARTİ

MEHMET AKİF YILMAZ – AK PARTİ

CEMİL YAMAN – AK PARTİ

SAMİ ÇAKIR – AK PARTİ

MÜHİP KANKO – CHP

HARUN ÖZGÜR YILDIZLI – CHP

HASAN BİTMEZ – CHP

NAİL ÇİLER – CHP

SAFFET SANCAKLI – MHP

LÜTFÜ TÜRKKAN – İYİ PARTİ

ÖMER FARUK GERGERLİOĞLU – YEŞİL SOL PARTİ

MEHMET AŞILA – YENİDEN REFAH

KONYA

TAHİR AKYÜREK – AK PARTİ

ORHAN ERDEM – AK PARTİ

SELMAN ÖZBOYACI – AK PARTİ

MERYEM GÖKA – AK PARTİ

ABDULLAH AĞRALI – AK PARTİ

MEHMET BAYKAN – AK PARTİ

ZİYA ALTUNYALDIZ – AK PARTİ

LATİF SELVİ – AK PARTİ

MUSTAFA HAKAN ÖZER – AK PARTİ

BARIŞ BEKTAŞ – CHP

HASAN EKİCİ – CHP

MUSTAFA KALAYCI – MHP

KONUR ALP KOÇAK – MHP

ÜNAL KARAMAN – İYİ PARTİ

ALİ YÜKSEL – YENİDEN REFAH

KÜTAHYA

ADİL BİÇER – AK PARTİ

İSMAİL ÇAĞLAR BAYIRCI – AK PARTİ

MEHMET DEMİR – AK PARTİ

ALİ FAZIL KASAP – CHP

AHMET ERBAŞ – MHP

MALATYA

BÜLENT TÜFENKCİ – AK PARTİ

İHSAN KOCA – AK PARTİ

İNANÇ SİRA KARAÖLMEZTOPRAK – AK PARTİ

ABDURRAHMAN BABACAN – AK PARTİ

VELİ AĞBABA – CHP

MEHMET CELAL FENDOĞLU – MHP

MANİSA

BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU – AK PARTİ

MURAT BAYBATUR – AK PARTİ

TAMER AKKAL – AK PARTİ

AHMET MÜCAHİT ARINÇ – AK PARTİ

ÖZGÜR ÖZEL – CHP

AHMET VEHBİ BAKIROĞLU – CHP

BEKİR BAŞEVİRGEN – CHP

SELMA ALİYE KAVAF – CHP

ERKAN AKÇAY – MHP

ŞENOL SUAT – İYİ PARTİ

MARDİN

FARUK KILIÇ – AK PARTİ

MUHAMMET ADAK – AK PARTİ

SALİHE AYDENİZ – YEŞİL SOL PARTİ

KAMURAN TANHAN – YEŞİL SOL PARTİ

BERİTAN GÜNEŞ ALTIN – YEŞİL SOL PARTİ

GEORGE ASLAN – YEŞİL SOL PARTİ

MERSİN

NUREDDİN NEBATİ – AK PARTİ

ALİ KIRATLI – AK PARTİ

HAVVA SİBEL SÖYLEMEZ – AK PARTİ

FARUK DİNÇ – AK PARTİ

ALİ MAHİR BAŞARIR – CHP

GÜLCAN KIŞ – CHP

MEHMET EMİN EKMEN – CHP

TALAT DİNÇER – CHP

HASAN UFUK ÇAKIR – CHP

LEVENT UYSAL – MHP

BURHANETTİN KOCAMAZ – İYİ PARTİ

ALİ BOZAN – YEŞİL SOL PARTİ

PERİHAN KOCA – YEŞİL SOL PARTİ

MUĞLA

KADEM METE – AK PARTİ

YAKUP OTGÖZ – AK PARTİ

CUMHUR UZUN – CHP

GİZEM ÖZCAN – CHP

SÜREYYA ÖNEŞ DERİCİ – CHP

SELÇUK ÖZDAĞ – CHP

METİN ERGÜN – İYİ PARTİ

MUŞ

MEHMET EMİN ŞİMŞEK – AK PARTİ

SEZAİ TEMELLİ – YEŞİL SOL PARTİ

SÜMEYYE BOZ – YEŞİL SOL PARTİ

NEVŞEHİR

SÜLEYMAN ÖZGÜN – AK PARTİ

EMRE ÇALIŞKAN – AK PARTİ

FİLİZ KILIÇ – CHP

NİĞDE

CEVAHİR UZKURT – AK PARTİ

ÖMER FETHİ GÜRER – CHP

CUMALİ İNCE – MHP

ORDU

MAHMUT ÖZER – AK PARTİ

İBRAHİM UFUK KAYNAK – AK PARTİ

MUSTAFA HAMARAT – AK PARTİ

SEYİT TORUN – CHP

MUSTAFA ADIGÜZEL – CHP

NACİ ŞANLITÜRK – MHP

OSMANİYE

DERYA YANIK – AK PARTİ

SEYDİ GÜLSOY – AK PARTİ

ASU KAYA GEDİK – CHP

DEVLET BAHÇELİ – MHP

RİZE

MUHAMMED AVCI – AK PARTİ

HARUN MERTOĞLU – AK PARTİ

TAHSİN OCAKLI – CHP

SAKARYA

LÜTFİ BAYRAKTAR – AK PARTİ

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK – AK PARTİ

ALİ İNCİ – AK PARTİ

ERTUĞRUL KOCACIK – AK PARTİ

MURAT KAYA – AK PARTİ

AYÇA TAŞKENT – CHP

MUHAMMET LEVENT BÜLBÜL – MHP

ÜMİT DİKBAYIR – İYİ PARTİ

SAMSUN

MEHMET MUŞ – AK PARTİ

ÇİĞDEM KARAASLAN – AK PARTİ

YUSUF ZİYA YILMAZ – AK PARTİ

ORHAN KIRCALI – AK PARTİ

ERSAN AKSU – AK PARTİ

MURAT ÇAN – CHP

MEHMET KARAMAN – CHP

İLYAS TOPSAKAL – MHP

ERHAN USTA – İYİ PARTİ

SİİRT

MERVAN GÜL – AK PARTİ

TUNCER BAKIRHAN – YSP

SABAHAT ERDOĞAN SARITAŞ – YSP

SİNOP

NAZIM MAVİŞ – AK PARTİ

BARIŞ KARADENİZ – CHP

SİVAS

ABDULLAH GÜLER – AK PARTİ

HAKAN AKSU – AK PARTİ

RUKİYE TOY – AK PARTİ

ULAŞ KARASU – CHP

AHMET ÖZYÜREK – MHP

ŞANLIURFA

BEKİR BOZDAĞ – AK PARTİ

ABDULKADİR EMİN ÖNEN – AK PARTİ

ABDÜRRAHİM DUSAK – AK PARTİ

MEHMET ALİ CEVHERİ – AK PARTİ

CEVAHİR ASUMAN YAZMACI – AK PARTİ

İBRAHİM EYYÜPOĞLU – AK PARTİ

HİKMET BAŞAK – AK PARTİ

MEHMET FARUK PINARBAŞI – AK PARTİ

MAHMUT TANAL – CHP

İBRAHİM ÖZYAVUZ – MHP

MİTHAT SANCAR – YSP

ÖMER ÖCALAN – YSP

DİLAN KUNT AYAN – YSP

FERİT ŞENYAŞAR – YSP

ŞIRNAK

ARSLAN TATAR – AK PARTİ

NEVROZ UYSAL ASLAN – YSP

MEHMET ZEKİ İRMEZ – YSP

AYŞEGÜL DOĞAN DAĞLI – YSP

TEKİRDAĞ

MESTAN ÖZCAN – AK PARTİ

GÖKHAN DİKTAŞ – AK PARTİ

ÇİĞDEM KONCAGÜL – AK PARTİ

FAİK ÖZTRAK – CHP

İLHAMİ ÖZCAN AYGÜN – CHP

CEM AVŞAR – CHP

NURTEN YONTAR- CHP

SELCAN HAMŞIOĞLU- İYİ PARTİ

TOKAT

YUSUF BEYAZIT – AK PARTİ

MUSTAFA ARSLAN – AK PARTİ

CÜNEYT ALDEMİR – AK PARTİ

KADİM DURMAZ – CHP

YÜCEL BULUT – MHP

TRABZON

ADİL KARAİSMAİLOĞLU – AK PARTİ

MUSTAFA ŞEN – AK PARTİ

YILMAZ BÜYÜKAYDIN – AK PARTİ

VEHBİ KOÇ – AK PARTİ

SİBEL SUİÇMEZ – CHP

YAVUZ AYDIN – İYİ PARTİ

TUNCELİ

AYTEN KORDU – YEŞİL SOL PARTİ

UŞAK

İSMAİL GÜNEŞ – AK PARTİ

FAHRETTİN TUĞRUL – AK PARTİ

ALİ KARAOBA – CHP

VAN

BURHAN KAYATÜRK – AK PARTİ

KAYHAN TÜRKMENOĞLU – AK PARTİ

PERVİN BULDAN – YEŞİL SOL PARTİ

ZÜLKÜF UÇAR – YEŞİL SOL PARTİ

GÜLCAN KAÇMAZ SAYYİĞİT – YEŞİL SOL PARTİ

GÜLDÜREN VARLI – YEŞİL SOL PARTİ

MAHMUT DİNDAR – YEŞİL SOL PARTİ

YALOVA

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ – AK PARTİ

MELİHA AKYOL – AK PARTİ

TAHSİN BECAN – CHP

YOZGAT

ABDULKADİR AKGÜL – AK PARTİ

SÜLEYMAN ŞAHAN – AK PARTİ

İBRAHİM ETHEM SEDEF – MHP

LÜTFULLAH KAYALAR – İYİ PARTİ

ZONGULDAK

MUAMMER AVCI- AK PARTİ

SAFFET BOZKURT – AK PARTİ

AHMET ÇOLAKOĞLU – AK PARTİ

DENİZ YAVUZYILMAZ – CHP

EYLEM ERTUĞ ERTUĞRUL – CHP

rodi
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.