İstanbul
Az Bulutlu
28°C
İstanbul
28°C
Az Bulutlu
Cumartesi Açık
32°C
Pazar Açık
32°C
Pazartesi Az Bulutlu
29°C
Salı Az Bulutlu
29°C
Sancak beldesinde çöpleri toplayan özel öğrenciler, farkındalığı alışkanlık haline getireceğiz dediler.
Sancak’ta Özel Gülen Gözler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi müdürü Mehmet Emin Balanur, “Sancak Beldesinde çöplerini sokaklara atanlara karşı, çevreyi korumak için farkındalık oluşturmayı alışkanlık haline getirene kadar devam edeceğiz” dedi.
Balanur, “Bizim doğaya ihtiyacımız var ama doğanın bize yok. Doğamızı, çevremizi temiz tutmak her bireyin görevidir, engelli bireylerin bu farkındalığı tüm insanlarımıza örnek olması açısından değerli buluyoruz ve bu sokaklardan çöp toplama etkinliğini aylık olarak düzenli yaparak farkındalığı oluşturacağız” diye konuştu.